Secretariaat
Maandag 19 augustus
18u30-19u30
3e Prov 17 augustus 2024
18.30u
KSAV - Grasheide
(beker van Antwerpen)
wedstrijdbal: Zaterdag
Nieuws
Ramsel 0-3 KSAV
0-1 Bas Vermeersch
0-2 Bas Vermeersch
0-3 Seppe Hannes
Home
Juli 2023
Maandag 24 juli om 19u30 - training
Woensdag 26 juli om 19u30 - training
Donderdag 27 juli om 19u30 - training
Maandag 31 juli om 19u30 - training
Augustus 2023
Woensdag 2 augustus om 19u30 KSAV B - Witgoor beloften (oefenwedstrijd)
Donderdag 3 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 5 augustus om 18u30 Schriek - KSAV B (beker van Antwerpen)
Maandag 7 augustus om 19u30 - training
Woensdag 9 augustus om 19u30 KFC Mol - KSAV B- (oefenwedstrijd)
Zaterdag 12 augustus om 18u00 KSAV B - Exc. Vorst (beker van Antwerpen)
Maandag 14 augustus om 19u30 - training
Woensdag 16 augustus om 19u30 KSAV B - Sparta Schaffen (oefenwedstrijd)
Donderdag 17 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 19 augustus om 18u30 Lint A - KSAV B (beker van Antwerpen)
Maandag 21 augustus om 19u30 - training
Woensdag 23 augustus om 19u00 Alberta - KSAV B - (oefenwedstrijd)
Donderdag 24 augustus om 19u30 - training
Zondag 27 augustus om 15u00 KSAV B - Ranst B (beker van Antwerpen)
Dinsdag 29 augustus om 19u30 - training
Donderdag 31 augustus om 19u30 - training
Juli 2022
Dinsdag 19 juli om 19u30 - training
Donderdag 21 juli om 19u30 - training
Maandag 25 juli om 19u30 - training
Woensdag 27 juli om 19u00 KSAV A- Beloften Lierse (oefenwedstrijd)
Donderdag 28 juli om 19u30 - training
Zaterdag 30 juli om 10u00 - training
Augustus 2022
Maandag 1 augustus om 19u30 - training
Woensdag 3 augustus om 19u30 KSAV A - Retie (oefenwedstrijd)
Vrijdag 5 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 6 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 8 augustus om 19u30 - training
Woensdag 10 augustus om 19u00 Berg & Dal - KSAV A (oefenwedstrijd)
Donderdag 11 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 13 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 15 augustus om 19u30 - training
Woensdag 17 augustus om 19u30 KSAV A - Kasterlee (oefenwedstrijd)
Vrijdag 19 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 20 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 22 augustus om 19u30 - training
Woensdag 24 augustus om 19u30 Wezel A - KSAV A (oefenwedstrijd)
Vrijdag 26 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 27 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 29 augustus om 19u30 - training
Woensdag 31 augustus om 19u30 - training
Vrijdag 2 september om 19u30 - training
Juli 2022
Dinsdag 19 juli om 19u30 - training
Donderdag 21 juli om 19u30 - training
Maandag 25 juli om 19u30 - training
Woensdag 27 juli om 19u00 KSAV A- Beloften Lierse (oefenwedstrijd)
Donderdag 28 juli om 19u30 - training
Zaterdag 30 juli om 10u00 - training
Augustus 2022
Maandag 1 augustus om 19u30 - training
Woensdag 3 augustus om 19u30 KSAV A - Retie (oefenwedstrijd)
Vrijdag 5 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 6 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 8 augustus om 19u30 - training
Woensdag 10 augustus om 19u00 Berg & Dal - KSAV A (oefenwedstrijd)
Donderdag 11 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 13 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 15 augustus om 19u30 - training
Woensdag 17 augustus om 19u30 KSAV A - Kasterlee (oefenwedstrijd)
Vrijdag 19 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 20 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 22 augustus om 19u30 - training
Woensdag 24 augustus om 19u30 Wezel A - KSAV A (oefenwedstrijd)
Vrijdag 26 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 27 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 29 augustus om 19u30 - training
Woensdag 31 augustus om 19u30 - training
Vrijdag 2 september om 19u30 - training
Juli 2022
Dinsdag 19 juli om 19u30 - training
Donderdag 21 juli om 19u30 - training
Maandag 25 juli om 19u30 - training
Woensdag 27 juli om 19u00 KSAV A- Beloften Lierse (oefenwedstrijd)
Donderdag 28 juli om 19u30 - training
Zaterdag 30 juli om 10u00 - training
Augustus 2022
Maandag 1 augustus om 19u30 - training
Woensdag 3 augustus om 19u30 KSAV A - Retie (oefenwedstrijd)
Vrijdag 5 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 6 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 8 augustus om 19u30 - training
Woensdag 10 augustus om 19u00 Berg & Dal - KSAV A (oefenwedstrijd)
Donderdag 11 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 13 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 15 augustus om 19u30 - training
Woensdag 17 augustus om 19u30 KSAV A - Kasterlee (oefenwedstrijd)
Vrijdag 19 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 20 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 22 augustus om 19u30 - training
Woensdag 24 augustus om 19u30 Wezel A - KSAV A (oefenwedstrijd)
Vrijdag 26 augustus om 19u30 - training
Zaterdag 27 augustus om ???? - (beker van Antwerpen)
Maandag 29 augustus om 19u30 - training
Woensdag 31 augustus om 19u30 - training
Vrijdag 2 september om 19u30 - training
Rangschikking 3e Prov
1. KSAV St.Dimpna
2. Grobbendonk
3. Ramsel
4. Mol
5. Wechelderzande
6. Balen
7. Oevel
8. Linda Olen
9. Noordstar
10. Herselt
11. Rauw
12. Flandria Ravels
13. Poppel
14. Beekhoek
15. Kasterlee
16. Houtvenne B