2e PROV 25 juli 2018

19.30u

Berg & Dal
KSAV
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

4e PROV 1 augustus 2018

19.30u

Rauw Res.
KSAV B
(oefenwedstrijd)

westrijdbal:

Home
Lid Worden KSAV
Soccer-Online
Welkom bij KSAV ST-Dimpna
Trainingen eerste elftallen van start
Beker van België (Croky Cup) op zaterdag 28 juli om 19u00
Volledige kalender eerste elftallen en jeugd bekend
Foto's fetsdag
Volledige kalender eerste elftallen bekend
  • Nieuws

    Trainingen eerste elftallen van start

    De eerste trainingen van onze eerste elftallen zit er op.

    Lees artikel

    Beker van België (Croky Cup) op zaterdag 28 juli om 19u00

    De wedstrijdKSAV - KFC.M.D. Halen gaat door op zaterdag 28 juli , aftrap om 19u00.

    Lees artikel

    Initiatiedag jeugd

    Lees artikel

    Volledige kalender eerste elftallen en jeugd bekend

    De kalender van de eerste ploegen en jeugd kan u terugvinden op de KSAV website

    Lees artikel

    Foto's fetsdag

    Bedankt aan alle deelnemers en helpers van de KSAV fietsdag.

    Lees artikel
  • Kalender

    • Initiatiedag jeugd
      begin: 13.30u.
      einde: 16.00u.

      4 aug

    • KSAV Mosselfeest
      begin: 17.00u.
      einde: 22.00u.

      16 nov

    • KSAV Mosselfeest
      begin: 11.00u.
      einde: 20.00u.

      17 nov

    Bekijk uitgebreide kalender
  • Wedstrijdverslagen

    Eerste ploeg:

    Er zijn nog geen verslagen geschreven.

    Andere:

    Er zijn nog geen verslagen geschreven.

Rangschikking 2e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K. SAV ST. DIMPNA 0 0
2 Minderhout VV 0 0
3 K.Merksplas SK 0 0
4 KSK Weelde 0 0
5 White Star 0 0
6 Vlimmeren Sport 0 0
7 KFC Antonia A 0 0
8 OG Vorselaar 0 0
9 Arendonk Sport 0 0
10 KSK Retie 0 0
11 KFC Beekhoek 0 0
12 Wezel Sport 0 0
13 Verbr.Balen 0 0
14 Zwaluwen Olmen 0 0
15 KFC Bevel 0 0
16 KFC Herselt 0 0

Rangschikking 4e PROV

Algemene rangschikking
Plaats Clubnaam M Ptn
1 K.SAV. ST. DIMPNA B 0 0
2 HIH Turnhout 0 0
3 KSK Oosthoven 0 0
4 KFC Grobbendonk 0 0
5 KFC Wechelterzande 0 0
6 KFCH Pulderbos 0 0
7 Olen United 0 0
8 Blauwvoet Oevel 0 0
9 KVV Rauw Sport 0 0
10 KFCV Alberta 0 0
11 Ezaart Sport 0 0
12 FC De Kempen B 0 0
13 SKS Herentals 0 0
14 FC Punt-Larum 0 0
15 MLK Lichtaart 0 0
16 VC Poederlee 0 0
17 FC Rosselaar Hulsen 0 0